REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kemalpaşa Başkanı Uğurlu ‘dan Adrese Teslim Ruhsat

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kemalpaşa Başkanı Uğurlu ‘dan Adrese Teslim Ruhsat
Reklam Ver 05444331555
16 Ekim 2017 - 13:24

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, ilçede yeni iş yeri açan esnaflara hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor hem de ruhsatlarını teslim ediyor.

Kemalpaşa Başkan Uğurlu ‘dan Adrese Teslim Ruhsat

Alışılmışın dışında bir belediye başkanı olan Kemalpaşa Belediye Başkanı ArifUğurlu, ilçede yen iş yeri açmış olan ve gerekli belgeleri tamamlayıp ruhsat almaya hak kazanan esnafları ziyaret ederek, iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını kendilerine teslim ediyor. Esnafların ruhsat alabilmek için belediye tarafından istenilen şartları sağlayıp ruhsat almaya hak kazandıklarını dile getiren Başkan Uğurlu, “Biz bu uygulama ile yeni iş yeri açmış olan esnaflarımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor hem de ziyaret esnasında hediye olarak ruhsatlarını götürüyoruz. Böylelikle esnaflarımızda hem daha mutlu oluyor hem de ziyaretimiz oldukça samimi bir ortamda gerçekleşiyor. Her alanda olduğu gibi esnaflarımızla da yakından ilgileniyor, her türlü sıkıntılarında yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Birilerinin kriz çığırtkanlığı yaptığı şu dönemde Kemalpaşa’da söylenenlerin aksine her geçen gün yeni bir iş yeri ve işletmenin açıldığını belirten Uğurlu açıklamasında şunları söyledi:

“Türkiye büyüyor, İzmir büyüyor, Kemalpaşa büyüyor. İnanıyorum ki bu gün ülkemizin bütün bölgelerinde bu büyüme gerçekleşmekte. Ancak ülkemizin gelişmesini ve büyümesini istemeyenler sürekli olarak kriz çığırtkanlığı yapmaya devam ediyorlar. İşte onlara buradan cevap veriyoruz. Kemalpaşa’da her geçen gün yeni bir işletme açılıyor buna paralel olarak istihdam artıyor ve ekonomimiz güçleniyor.”

Uygulamaya şaşıran esnaflar ise Başkan Uğurlu’nun bu davranışını olumlu bulduklarını kaydettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]