DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Torbalı Mahallesi Meydan Projesi Görenleri Büyülüyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Torbalı Mahallesi Meydan Projesi Görenleri Büyülüyor

Torbalı ilçesinde yaşam kalitesi, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez öncülüğünde her geçen gün artıyor.  Birbirinden değerli projeleri ile Torbalı’ya can katan Başkan Görmez, son projelerinden olan Torbalı Mahallesi Meydan Projesi ile takdir topluyor.

Torbalı Mahallesi Meydan Projesi

Torbalı Mahallesi Meydan Projesi’ni tamamlayan Torbalı Belediyesi, bölgeyi adeta modern bir mahalleye dönüştürdü. 4 bin metrekarelik alana inşa edilen, havadan bakıldığında gitar görünümüne sahip olan yeni meydan projesinde, yapılan havuzlardaki su dansları ise adeta görsel şov sunuyor.

blank

Havuz etrafında ışıklandırılmış ağaçları ve oturma banklarıyla nezih bir alan oluşturan Torbalı Belediyesi, Torbalı halkının layık olduğu en güzel projeleri ayaklarına kadar getiriyor.

Projede en önemli detay ise projenin tamamen renkli ışıklarla süslenmiş olması. Farklı renkteki ışıklar arasında havuzdaki su dansları ayrı bir görsel oluştururken, akşam saatlerinde bu alanda yukarıdan bakıldığında adeta modern ve huzur veren bir ortam olarak karşınıza çıkıyor…

İzmir bölgesinde geleceği en iyi kurgulayan belediye olarak tanımlanan Torbalı Belediyesi, ilçeyi her geçen gün büyüten, hedefleri ve kaliteli yaşamın merkezi olan bir yer haline getiriyor.

İSTATİSTİKLERDE TORBALININ İYİYE GİTTİĞİ GÖSTERİYOR

Türkiye İstatistik Kurumu 2016 yılı verilerine bakıldığında, Torbalı binde 49,7’lik bir nüfus artışı göstererek, İzmir’in en hızlı büyüyen ilçesioldu.

YORUM YAP