DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Ödemiş ilçesinde iki Yeni Okul için imzalar Atıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ödemiş ilçesinde iki Yeni Okul için imzalar Atıldı

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Ödemiş ilçesinde yapılacak iki yeni okulun inşaat ruhsatlarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel’e verdi.  Başkan Mahmut Badem, üçüncü okulu müjdesini verdi.

Ödemiş ilçesinde iki Yeni Okul için imzalar Atıldı

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, eğitim konusunda verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Ödemiş’te yapılacak okullar için uzun zamandır çalışmalarını sürdüren Başkan Mahmut Badem, iki yeni okulun inşaat ruhsatını İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel’e verdi. Başkan Mahmut Badem; “ Söz vermiştik yerine getiriyoruz. İlçemizde yeni okulların açılmasıyla ilgili Kuvvetli Mahallesinde 24 derslik Meslek Lisesi ile Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne 9 derslik ek binanın inşaat ruhsatını kestik. İnşaat kısa bir sürede başlayacak. Türkmen Mahallesini ve çevresindeki diğer mahalleleri çok önemsiyoruz. Yapılacak olan bu okul o bölgedeki insanımızı etkileyecek. Bu okulun arsasını almakta önceki dönem bana nasip olmuştu. Çocuklarımızın eğitimi bizler için çok önemli. Zafer Mahallesi’nde yapılacak okul yerinin tapusu da Ekim ayı meclisinden sonra bize geçecek. Bu sevincimizde hep birlikte yaşayacağız. Eğitime destek çalışmaları kapsamında ilçedeki birçok eğitim kurumuna imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. İki yeni okulumuz Ödemişlilere hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel, eğitime vermiş olduğu önem ve destekten dolayı Başkan Mahmut Badem’e teşekkür etti.

YORUM YAP