DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Mahmut Badem Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mahmut Badem Kimdir?

1953 Ödemiş doğumlu olan Mahmut Badem, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunudur.

Türk Telekom Baş Mühendisliği, Türk Telekom Telefon Müdürlüğü, Baş Müdür Yardımcılığı ve Baş Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu.

2004-2009 yıllarında Ödemiş Belediye Başkanlığı yapmış olan Mahmut Badem, 2009’dan itibaren AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde Adalet ve Kalkınma Partisi‘n den Ödemiş Belediye Başkanı olarak tekrar seçildi.

Ödemiş’i yönetmeye ve ilkleri yaşatmaya talip olan Mahmut Badem, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mahmut Badem Kimdir?

Başkan Badem’den Mesaj;

“Değerli Hemşehrilerim;

Bizler; İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olan Ödemiş’imizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak, halkımızın iş-aş derdine son vermek, halkımızın yaşam seviyelerini yükseltmek ve projeleriyle Türkiye’de örnek gösterilecek bir kent haline getirmek için buradayız.

6360 sayılı yeni Büyükşehir yasasıyla hizmet alanımız 18 km² iken 1082 km² ye, nüfusumuz ise 76.600’den 130.000’e çıkmıştır. 74 köy ve 9 beldenin belediyemize bağlanmasıyla, 16 olan mahalle sayısı da 99’a yükselmiştir.

Belediyecilik anlayışımızda, insan odaklı ve tüm kesimleri kucaklayan bir yaklaşımla, kentimizde yaşayanların gönüllerindeki güzellikleri hizmetlerimize yansıtma çabası içerisinde olacağız.  Değerli hemşehrilerimizden aldığımız takdir ve yetki ile Yeni Türkiye yolunda kentimizi büyütmeye, güçlendirmeye ve güzelleştirmeye çalışacağız.

Hayatın her alanında yürütülen başarılı politikalarla ülkemizin gücüne güç, enerjisine enerji katan hükümetimizin desteği ile Ödemiş’in ve bölgemizin gelişime katkı sağlayacağız. 2004-2009 döneminde devlet gücüyle yaptığımız projelerin daha fazlasını bu çalışma döneminde geçekleştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz, gelecek nesillere daha yaşanabilir, sorunsuz, planlı bir şehir bırakmaktır.

Birlikte yönetmek için buradayım. Hizmet aşkıyla başladığımız yolda, siz sevgili hemşehrilerimden aldığım güç ve gönül birliği ile Ödemiş’imizin sorunlarını çözmek ve en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışacağız.

Saygılarımla.”

YORUM YAP