DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.428,68 0.056

izmir Valisi Erol Ayyıldız Zeytin ve Zeytinyağı Sezonunun Açılış Töreninde

Yayınlanma Tarihi : Google News
izmir Valisi Erol Ayyıldız Zeytin ve Zeytinyağı Sezonunun Açılış Töreninde

İzmir Valiliği (BHİ) Meyvesi bolluğun ve refahın, yaprakları, akıl ve başarının simgesi olan, kutsal meyve zeytinin ve zeytinyağının İzmir Ticaret Borsasındaki sezon açılışı izmir Valisi Erol Ayyıldız ’ın katıldığı tören ile gerçekleştirildi.

izmir Valisi Erol Ayyıldız

Düzenlenen törene İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın yansıra; İzmir Milletvekilleri, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, İzmir’deki diğer oda ve borsa başkanları ile yöneticileri ve zeytin üreticileri katıldı.

Zeytin ve zeytinyağı sezon açılışı töreninde konuşan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, “Zeytin ve zeytinyağı Türk insanının doğumundan ölümüne kadar haşır neşir olduğu bir şifa kaynağıdır. Zeytin ve zeytinyağı, sadece Ege Bölgesinde değil, coğrafyamızdaki tüm insanlarımızın mutlaka evinin bir köşesinde bulunan ayrılmaz bir parçasıdır. Zeytin ve zeytinyağı sezonunun bolluk ve bereket içinde geçmesini, bu işle uğraşan üreticilerimize bol kazanç sağlamasını, tüketen insanlarımıza da sağlık, afiyet, bereket getirmesini ve hayırlı uğurlu olmasını cenabı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve beraberindeki protokol heyeti, düzenlenen zeytin kırma töreninde sezonun ilk zeytinini kırdılar.

YORUM YAP