DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Emniyet Müdüründen Duyarlılık Çağrısı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Emniyet Müdüründen Duyarlılık Çağrısı

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, engeli araç park yerleri ve kaldırımlardaki rampa önlerine araç park edilmemesi çağrısı yaptı.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdüründen Duyarlılık Çağrısı Yaptı

Kiremitçi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla eşi Fadime Kiremitçi ve bazı polis memurlarıyla engelli okulları ve derneklerine ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, engelliğin, sadece o birey ve ailesini değil, toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendirdiğini dile getiren Kiremitçi, engelli vatandaşlara hayatlarının her aşamalarında destek verilmesi gerektiğini belirtti.

Kiremitçi, sağlıklı bireylerin hayat içerisinde her zaman bir engelli adayı olduklarını unutmaması gerektiğini ifade ederek, engellilerin yaşadığı sorunlara dikkati çekti.

Ödemişlileri bu konuda daha duyarlı olmaya çağıran Kiremitçi, “Engelli vatandaşlarımız günlük yaşamları esnasında sıklıkla karşılaştıkları problemlerden birisinin de engelli vatandaşlarımız için ayrılan otopark alanları ve kaldırım rampaları çıkışlarına park edilen araç. ‘Siz bizsiniz, biz siziz’ sözünden yola çıkarak tüm Ödemiş halkımızı daha duyarlı davranmaya davet ediyoruz.” dedi. (AA)

YORUM YAP