DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.133.480 1.685

Torbalı Boğaziçi Koleji Standı Yoğun İlgi Gördü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Torbalı Boğaziçi Koleji Standı Yoğun İlgi Gördü

Torbalı ilçesinin lider okullarından biri olan Boğaziçi Koleji, Torbalı Belediye meydanında okul tanıtım standı açtı.

Torbalı Boğaziçi Koleji

Torbalı ilçesinde 2017-2018 eğitim-öğretim yılında kapılarını açan Boğaziçi Okulları, önceki gün belediye meydanında stant açarak tanıtımda bulundu.

Gün boyu Torbalı halkına bilgilendirme yapıp, vatandaşlara broşür dağıtan görevlilerin bulunduğu stant oldukça ilgi gördü.

Öğrenciyi merkeze alan, bütünleyici eğitim modelleri sunan, teknoloji ve bilimi eğitim ortamında aktif şekilde kullanan Boğaziçi Koleji, benzersiz bir şekilde eğitim sunuyor. Kolej yetkilileri, velilerinin gösterdikleri ilgiden memnun kaldıklarını belirterek; “Eğitim sektöründe önemli başarılara imza atmış bir kurum olarak kadro, bilgi ve tecrübemizi kazandığımız güven ile Torbalı’da eğitim veriyoruz” ifadelerine yer verdi.

GÖSTERİLEN İLGİ MEMNUN ETTİ

Boğaziçi Koleji’nin Torbalı ilçesinde eğitimde fark yaratacağını söyleyen kolej yetkililerinin, “Tanıtım etkinlikleri kapsamında belediye meydanında açmış olduğumuz stantımıza öğrenci velilerinin gösterdiği ilgi bizi çok mutlu etti. Standımızı ziyaret eden öğrenci velilerine kolejimizin konsepti ile ilgili sunum yaptık ve broşür verdik” dedi.

TORBALI BOĞAZİÇİ KOLEJİ NEREDE?

İzmir-Aydın Asfaltı üzeri Yazıbaşı mevki İzmir Caddesi’ndeki devasa eğitim kampüsünde faaliyete geçen Boğaziçi Okulları’nda, ilk ve ortaokul bölümleri yer alıyor.

YORUM YAP