DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.316,86 0.747

Başkan Görmez Belediye Binasını İnceledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Görmez Belediye Binasını İnceledi

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Partili Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile beraber, yeni Belediye Binasını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Görmez, proje kapsamında binanın bir ay içinde temelini atacaklarını söyledi.

Belediye Binasını İncelediler

Yeni Belediye Binası çalışmalarını incelemek üzere inşaat alanına Başkan Görmez, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, parti teşkilatı ve belediye meclis üyeleri gitti. Şuan ki mevcut çalışmalarının bir ay içinde tamamlanacağını ve hemen ardından temel atacaklarını belirten Başkan Görmez, yeni hizmet binasının fiziki durumu hakkında da önemli bilgiler paylaştı.

blank

5 KATLI YENİ BELEDİYE BİNASI

Yeni belediye hizmet binasının 12 bin 500 metrekare kullanım alanına sahip olacağına dikkat çeken Başkan Görmez, “Yeni hizmet binamızda çalışmalarımızı başlattık. Allah’ın izniyle bir ay gibi kısa bir sürede kazı ve hafriyat çalışmalarımızı tamamlayıp temelimizi atacağız. Yeni binamız bodrum katı ile beraber 5 katlı olacak. Toplam 12 bin 500 metrekare kullanım alanına sahip olacak. Önünde geniş bir meydanımız olacak. Altında kapalı otoparkımız olacak. Tüm birimlerimizin bir arada hizmet verebileceği, Torbalı’mıza yakışır modern ve teknolojik bir hizmet binasını ilçemize kazandıracağız. Bu gün de belediye meclis üyelerimiz ve parti teşkilatımız ile beraber inşaat alanında incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi aldık. İnşaat sürecinin her aşamasını titizlikle inceleyip, çalışmaları yakından takip edeceğiz” dedi.

YENİ BİNAYA TAM NOT

Yeni belediye binasın ilçedeki önemli bir eksikliği gidereceğini vurgulayan AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık ise “Belediye başkanımız, meclis üyelerimiz ve parti teşkilatımız ile birlikte yeni belediye binamızın çalışmalarını inceleyip, bilgi aldık. Tamamlandığında Torbalı’ya uzun yıllar hayırlı hizmetlerin yapılacağı modern bir eser olacak. Böyle bir eserin AK Parti belediyeciliği ile ilçemize kazandırılmış olmasından bizler de büyük gurur ve onur duyuyoruz. Bu eserin kazandırılmasında emeği geçen başta belediye başkanımız ve meclis üyelerimiz olmak üzere tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP