REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

Çiğli’de saha çalışmaları hız kesmiyor

Çiğli’de saha çalışmaları hız kesmiyor
Reklam Ver 05444331555
17 Kasım 2021 - 18:24

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, kentin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla başlattığı saha çalışmalarına Yenimahalle ve Harmandalı bölgesinde devam etti.

Çiğli’de saha çalışmaları hız kesmiyor

Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, müdürler, muhtarlar ile birlikte mahalle ziyaretlerine devam eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sokak ve caddeleri tek tek dolaşarak esnaflarla sohbet etti. Gümrükçü, işe giden vatandaşların talepleriyle ilgilide notlar aldı. Yine Başkan Gümrükçü, Çiğli Belediyesinin devam eden alt ve üst yapı, çevre düzenlemesi ve yol çalışmalarının son durumuyla ilgili incelemelerde bulundu.
Harmandalı bölgesindeki incelemeler sırasında Harmandalı Cemevi’ni ziyaret eden Başkan Gümrükçü, devam eden Cemevi inşaatıyla ilgili bilgi aldı.

Başkan Gümrükçü: “Sahada olmaya devam edeceğiz”
Çiğli’nin sorunlarını çözmek için sahada olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Gümrükçü, “Mahallelerimizin kendine özgü ihtiyaç ve sorunları bulunuyor. Bunları yerinde ve doğru tespit etmek adına her yeni güne farklı bir mahallemizde başlıyoruz. Son olarak, Yenimahalle ve Harmandalı bölgesinde incelemelerde bulunduk. Esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ettik. Tespit ettiğimiz sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Çiğlili hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek adına alanlarda olmaya devam edeceğiz” dedi.(İHA)

Egede İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]