DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Anaokuluna Sağlam Gitti Bu Halde Döndü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Anaokuluna Sağlam Gitti Bu Halde Döndü

İzmir Kemalpaşa’da beş yaşındaki çocuğunu sabah servisle anaokuluna gönderen anne Ceylan Türkkol, akşam eve gelen oğlu Çınar’ı ağzı burnu kan içinde ve dudakları patlamış halde görünce şok geçirdi.

Anaokuluna Sağlam Gitti Bu Halde Döndü

Dudağına dikiş atıldığını öğrendiği çocuğunun özel bir kreşte nasıl bu hale geldiğine anlam veremediğini belirten anne Türkkol, okul yetkililerinden yapılan ‘arkadaşı ittirdi ve düştü’ açıklamalarına inanmadığını, polise şikayette bulunduklarını söyledi.

ŞİKAYETTE BULUNDULAR

Olay geçtiğimiz perşembe günü Kemalpaşa ilçesinde meydana geldi. Ev hanımı anne Ceylan Türkkol, sabah sapasağlam gönderdiği oğlu Çınar’ı akşam ağzı kan içinde ve dudağına dikişler atılmış halde görünce çılgına döndü.

HESAP VERECEKLER

Savcılığa ve polise giderek şikayette bulunan anne Türkkol, “Bize kreşte oğlumu bir arkadaşının ittiğini ve kazayla düştüğünü söylediler. Ancak buna inanmıyoruz ve olayın araştırılmasını istiyoruz” dedi. Çocuğun dedesi Abbas Alp de, “Bu olay kaza bile olsa, sorumlusu çocuğumuzu emanet ettiğimiz anaokuludur. Bunun hesabını soracağız” dedi. (YeniAsır)

Ege’de İzmir Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.