hava 31° Orta
DOLAR 17,9131 % % 0.02
EURO 18,2474 % % -0.72
GRAM ALTIN 1.022,97 % % -0,84
ÇEYREK A. 1.672,56 % % -0,84
BITCOIN 23.262,90 % 0.41
SON DAKİKA
blank
Google News

Proji Haberleri: İzmir’de Dijital Ajans Konusunda Başarısını Kanıtlayan Proji Gözünü 2020’ye Çevirdi

Son Güncelleme :

31 Aralık 2019 - 17:03

Proji Haberleri: İzmir’de Dijital Ajans Konusunda Başarısını Kanıtlayan Proji Gözünü 2020’ye Çevirdi

Proji Haberleri: İzmir’de Dijital Ajans Konusunda Başarısını Kanıtlayan Proji Gözünü 2020’ye Çevirdi

Dijital hizmetler konusunda başarısını kanıtlayan, büyüyen ekibi ile birlikte hız kesmeden çalışmalarına devam eden ve müşterilerine en etkili, en hızlı çözümleri sunan Proji gözünü 2020’ye çevirdi. Geçmişte olduğu gibi bu yıl da müşterilerin gözdesi olmayı amaçlayan Proji, yeni yılın temposuna şimdiden hazır.

2015 yılında kurulan, ilk başta İzmir’de faaliyet göstermeye başlayan fakat kısa süre içerisinde sağladığı başarı sayesinde tüm Türkiye’deki firmalara hizmet vermeye başlayan Proji, 2020 hedefini büyütüyor ve güçlü kadrosuyla sektörün bir numarası olmaya aday oluyor. Kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi fikirleri, özgün stratejileri ile birlikte firma ve markalara dijital hizmetler sunan Proji, daha da güçlenen ekibi ile birlikte 2020 çalışmalarına başladı. Büyümek isteyen, markasına değer katmak isteyen ve dijital çözümler arayan firmalar ise yeni yıl gelmeden; şimdiden Proji’deki yerini alıyor. Çünkü Proji, 2020 yılında firmalara dijital başarıyı vaat ediyor. Detaylara https://proji.com.tr/izmir-dijital-ajans/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Projiİşletmeleri Başarıya Ulaştırıyor

Proji, yaklaşık 10 kişilik profesyonel ekibi ile birlikte firma ve markaları başarıya ulaştırmaya devam ediyor. 2015 yılından beri dijital hizmetler alanında hizmet veren firma, bünyesinde pek çok faaliyete yer veriyor. Web tasarımı, Google reklamları, SEO çalışmaları, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları ve prodüksiyon hizmetleri ile sektöre yön veren Proji, her marka için markaya özel çalışmalarını yerine getiriyor.

Her marka ve firmanın ihtiyaçlarına göre yol haritası belirleyen firma, öncelikle müşterisi olan firmanın mevcut durumunu değerlendiriyor ve yapılması gereken çalışmaları firma yöneticilerine sunuyor. Sunum ardından onayın alınması ile birlikte hızlı bir şekilde strateji oluşturup uygulamaya geçen Proji, hizmetleri ile başarıya ulaşıyor.

Proji’nin başarıya ulaşması ve markaların da dijital ortamlarda başarı sağlamasının formülü; planlı ve rakamsal verilere dayalı olan çalışmalarında gizli. Markalar için planladığı ve geliştirdiği tüm çalışmaları somut delillere dayandıran, markaların eksik yanlarını belirleyip buna göre strateji geliştiren ve yaptığı tüm çalışmaların sonucunu da raporlama tekniği ile rakamlarla göz önüne seren Proji, başarısını çalışma disiplinine bağlıyor. Proji’den hizmet alan firmalar ise gelişimlerini rakamlar üzerinden takip etme, çalışmaların amaçlanan başarıya ulaşıp ulaşmadığını takip etme şansına sahip oluyor. Sıradan ve basit dijital hizmetler yerine, sonuç odaklı ve profesyonel hizmet almak isteyen firmalar 2020 yılında da Proji’yi tercih edeceğe benziyor.

Proji bünyesinde yer alan alanında uzman ve sertifikalı ekip üyeleri, sıradan, basit ve alışılmışın dışında fikirleri ile çalışmalarına yön veriyor, kaliteli hizmet ilkesi ile birlikte profesyonel çözümler sunuyor. Kalitesini koruyarak günümüze gelmiş olan Proji, 2020 yılında da kalitesini koruyacak iş fikirleri ile geleceği planlıyor.

Profesyonel Ekip, Profesyonel Hizmet

Kurulduğu ilk günden bu yana kalitenin öneminin farkında olan, sıradan olan yerine farklı olanı gerçekleştiren, alışılmış olanı değil özgün olanı geliştiren Proji, 2020 hedefinde de sektöre yeni bir soluk getirmeyi planlıyor. İşindeki başarıyı ve hızlı yükselişini kaliteli ekip ile kaliteli işler yapmaya bağlayan firma, müşterilerine yeni yılda da profesyonelliği vaat ediyor.

Dijital hizmetlerden yararlanarak kendi sektöründe başarı yakalamak isteyen, dijital pazarlama hedeflerini gerçekleştirerek kazanç elde etmek amacında olan ve popülaritesini arttırmak isteyen markalar, Proji’nin profesyonel ekibinden profesyonel hizmet alarak online ortamdaki varlıklarını koruyor. 2020 yılında da sunduğu hizmetin kalitesini koruyacak olan, profesyonel işler ile profesyonelce başarı sağlayacak olan, firmaları adım adım yükseğe çıkartacak olan Proji yine ve yeniden sektörün öncüsü olmaya aday. O halde yeni yıl için konulan hedeflere hızlı bir şekilde koşan bu firmanın ayrıcalıklı dünyasıyla tanışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ege’de izmir Haber

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.