Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

Önüne Geleni Öpmesiyle Tanınan Genel Başkanın Videosu Tekrar Gün Yüzüne Çıktı

Seçim kampanyalarında önüne geleni öpmesiyle tanınan Doğuş Partisi Genel Başkanı Hasan Celal Güzel, 1995 yılında yaptığı Denizli gezisinde de herkesi öpmüştü. O görüntüler tarihin tozlu sayfalarından günümüze tekrar geldi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Önüne Geleni Öpmesiyle Tanınan Genel Başkanın Videosu Tekrar Gün Yüzüne Çıktı
12 Kişi Okuyor
07 Eylül 2018 - 13:49

Seçim kampanyalarında önüne geleni öpmesiyle tanınan Doğuş Partisi Genel Başkanı Hasan Celal Güzel seçim gezisi için gittiği Denizli’de de geleneğini sürdürmüştü. Güzel, 1995 yılında Denizli’de yaptığı gezisinde herkesi öptüğü anların görüntüleri tarihin tozlu sayfalarından günümüze geldi.

SOKAKTA VATANDAŞLARI ÖPEREK YÜRÜMÜŞTÜ

Sağ elini uzatıp hızla kendine doğru çektiği vatandaşların ensesinden tutup öpen Celal’in görüntüleri tarihin tozlu sayfalarından günümüze geldi. Sırtı dönük vatandaşı dahi kendisine doğru çevirip, neye uğradığını şaşıran vatandaşı sımsıkı öpmüştü. Denizli’de yaptığı bu gezi kameralarla kaydedilmişti.

HASAN CELAL GÜZEL KİMDİR?

Dönemin Anavatan Partisi’nden, 1986 yılının ara seçimlerine girerek Gaziantep Milletvekili olarak seçilen Güzel, Turgut Özal hükümetinde Devlet Başkanı ve Hükümet Sözcüsü olarak görev almıştı. 1987 yılında yapılan genel seçimlerinde yeniden milletvekili seçildi. Seçimlerden sonra Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı yaptı yapan Güzel, ayrıca 1986-1989 yılları arasında Dışişleri Bakan Vekilliği görevinde bulundu. 1989 yılında yapılan ANAP Olağanüstü Kongresi’nde parti genel başkanlığı ve başbakanlık için adaylığını koydan Güzel seçilemedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.