REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, KarşıyakaBU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Belediye Başkanı Habere Kızdı Hıncını Stajyerden Aldı!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Belediye Başkanı Habere Kızdı Hıncını Stajyerden Aldı!
Reklam Ver 05444331555
15 Mayıs 2019 - 16:19

Torbalı Belediyesi’nin Başkanı İsmail Uygur, şimdi de kent meydanındaki ay yıldızlı Osmanlı Tuğrasının kaldırılması ile ilgili A Haber’e konuşan iki liseliye taktı.

Belediye Başkanı Habere Kızdı Hıncını Stajyerden Aldı!

Yayın sonrası yardımcısına talimat veren Uygur, belediyede staj yapan Beytullah Karabulut ve Emre Kömürcü isimli gençlerin stajlarını iptal etti.

Cumhurbaşkanına hakeret, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin’in afişlerini kaldırması ve son olarak da kent meydanındaki ay yıldızlı Osmanlı Tuğrasını kaldırması ile gündeme gelen Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur yine çok konuşulacak skandal bir karara daha imza attı.

Uygur, Torbalı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencisi Beytullah Karabulut ve Emre Kömürcü’nün belediyede yaptıkları stajları iptal etti. İki gencin bütün eğitim hayatını etkileyecek olayın nedeni ise iki öğrencinin A Haber’e konuşmaları oldu.

TEK NEDENİ RÖPORTAJ

A Haber ekibi Başkan İsmail Uygur’un talimatıyla bir geceyarısı yerinden sökülen kent meydanındaki ay yıldızlı Osmanlı Tuğrası için meydandaki vatandaşlarla röportaj yaptı.

Çekim sırasında oradan geçen ve röportaja dahil olan Torbalı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencisi Beytullah Karabulut ve Emre Kömürcü’yü ekranda farkeden Başkan Uygur, küplere bindi. Hemen iki stajyer ile ilgili yardımcılarına talimat verdi.

Uygur’un talimatı ile Belediye Başkan Yardımcısı İlyas Çimen iki lise öğrencisini odasına çağırdı.

Çimen öğrencileri bir süre makamında iddiaya göre ayakta sorguya çekti. Hatta Çimen’in iki gence bağırması belediye koridorlarından duyuldu.
Daha sonra İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yönlendirilen öğrencilere staj dosyaları geri verildi ve bir daha belediye binasına giremeyecekleri söylendi.
Lise öğrencilerinin ailelerinin haklarını aramak için dava açacakları öğrenildi. (YeniAsır)

Ege’de İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]