Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Emniyet Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Emniyet Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız”
25 views
12 Nisan 2019 - 18:54

Konak Belediye başkanı Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası sebebiyle Konak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir ziyarette bulundu.

“Emniyet Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız”

Konak İlçe Emniyet Müdürü Mete Ünsal’ı makamında ziyaret eden Batur “Konak’ın huzuru için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Polis haftası sebebiyle Konak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir ziyarette bulunan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

Konak İlçe Emniyet Müdürü Mete Ünsal ile makamında görüşen Batur, “Kahraman polisimizin fedakârlıkları sayesinde İzmir’imizdeki huzuru görevini layıkıyla yerine getiren ve görevi uğruna canını veren kahraman polislerimize borçluyuz. Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla, Konak İlçe Emniyet Müdürümüz Mete Uysal’a bir ziyarette bulundum.

Ziyaretim sırasında Konak için düşüncelerimizi, yapacaklarımızı Sayın Uysal’a aktardım. Kentin güven ve huzur ortamı içinde olması için birlikte çalışacağız. Sıcak karşılaşmaları ve misafirperverlikleri için Sayın Emniyet Müdürümüze çok teşekkür ediyorum.

Ülkemizin dört bir yanında huzuru ve güvenliği sağlamak için gece gündüz çalışan polis memurlarımıza ve emniyet teşkilatının tüm birimlerine şükranlarımı sunuyor, görevlerinde başarılar diliyor; kahraman polis memurumuz Fethi Sekin gibi vatan uğruna canını vermiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

“Konak huzuru için çalışıyoruz” 

Konak İlçe Emniyet Müdürü Mete Ünsal, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar diledi. Ünsal, “Gece gündüz Konak’ın huzuru için çalışıyoruz. Elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Konak Belediye Başkanı olarak seçilmenizde dolayı bir kez daha tebrik ediyorum, başarılar diliyorum” diye konuştu. (İHA)

Ege’de İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0544 433 1 555 WhatsApp : 0555 898 15 58