REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Aliağa Belediyesi, işletmeleri dezenfekte ediyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aliağa Belediyesi, işletmeleri dezenfekte ediyor
Reklam Ver 05444331555
04 Haziran 2020 - 10:31

Aliağa Belediyesi, normalleşme süreciyle yeniden açılan işletmelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Aliağa Belediyesi işletmelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor

Aliağa Belediyesi, korona virüs (Covid-19) salgının etkisinin azalmasının ardından başlayan normalleşme sürecine yönelik toplum sağlığını ilgilendiren tedbirleri elden bırakmıyor.

Korona virüs salgınında normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte açılan lokanta, restoran ve kafeler birer birer açılırken, Aliağa Belediyesi salgın süresince cadde ve sokaklarla birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmasına yeni açılan iş yerlerinde de devam ediyor.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın talimatlarıyla başlayan dezenfeksiyon çalışmaları ile kafe, spor salonu, lokanta, kahvehane ve diğer iş yerleri halk sağlığı için steril hale getiriliyor.

Aliağa Belediyesi ekipleri tarafından yapılan dezenfektenin belli bir program dahilinde devam edeceğini kaydeden Aliağa Esnaf Odası Başkanı Serdar Berk ile Aliağa Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar, salgının yayılmasına engel olmak için sosyal mesafe başta olmak üzere hijyen kurallarına dikkat edilmesi konusunda uyarılar yaptı.

Salgın riskine karşı daha önce alınan tedbirlere uyulmaya devam edilmesinin toplum sağlığı açısından kaçınılmaz bir zorunluluk olduğunun altını çizen Berk, “Halkımızın ve esnafımızın sağlığı için Aliağa Belediyemiz dezenfekte işlemlerine devam ediyor. Başkanımız Serkan Acar her zaman esnafımızın yanında olmaya devam ediyor. Buradan bir kez daha teşekkür ederiz. Bugüne kadar olduğu gibi esnaf arkadaşlarımızla birlikte bundan sonraki süreçte de halkımızın sağlığını korumak için temkinli olmayı sürdüreceğiz. Aliağa’da yaşayan vatandaşlarımıza rehavete kapılmamaları ve sosyal hayatta kontrolü elden bırakmamaları konusunda ricada bulunuyoruz” dedi. (İHA)

Egede İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]