DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.815,15 1.848

Büyükşehir belediye başkanlarından Cemar’ın standına ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyükşehir belediye başkanlarından Cemar’ın standına ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, bu yıl 29’uncusu düzenlenen Marble İzmir-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ana sponsoru olan Cemar Mermer ve Traverten’in standını ziyaret etti.

Büyükşehir belediye başkanlarından Cemar’ın standına ziyaret

Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihraç edilen traverten taşının ocaktan çıkıp müşteriye teslim edilmesine kadar gerçekleştirilen işlemleri dinleyen büyükşehir belediye başkanları, VR sanal gerçeklik gözlüğü ile Kula’da hizmet veren Cemar Mermer ve Traverten’in ocak ve fabrikasını inceledi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenen doğal taş sektörünün en büyük küresel buluşması Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 29. kez ziyaretçilerine kapılarını açtı. Sabah saatlerinde protokol üyelerinin katılımıyla resmi açılışı yapılan Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ana sponsoru olan Cemar Mermer ve Traverten, fuara katılan protokol üyeleri ve sektör temsilcilerine traverten ve mermerlerin çeşitlerini anlatıyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ise açılış programının ardından fuarda çeşitli incelemeler yaparak, fuarın Cemar Mermer ve Traverten’in standını ziyaret etti. Burada firmanın Genel Müdürü Yusuf Yalçın ile bir süre sohbet eden büyükşehir belediye başkanları, Cemar Mermer ve Traverten’in Manisa’nın Kula ilçesindeki ocak ve işletmesini VR sanal gerçeklik gözlüğü ile inceledi. Başkanlar aynı zamanda traverten taşının ocaktan çıktıktan sonra fabrikadaki işlemleri ve müşteriye ulaşıncaya kadar olan tüm aşamalarını inceledi.
Marble İzmir’e bir kez daha ana sponsor olarak katılmanın gururunu yaşadıklarının altını çizen Cemar Mermer ve Traverten’in Genel Müdürü Yusuf Yalçın, dünyanın dört bir yanından katılacak olan ziyaretçiler sayesinde firmaların ticaret hacimlerinin artacağını söyledi. Her geçen yıl gelişen teknolojiye ayak uydurulan yeni tasarımlar ile Kula’nın adını da dünyaya duyurmaya devam ettiklerini söyledi. iha

Egede İzmir haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.