DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Piyango Konak, Balçova, Narlıdere’ye vurdu!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Piyango Konak, Balçova, Narlıdere’ye vurdu!

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi gerçekleşti. 80 milyonluk büyük ikramiye çeyrek bilete çıktı. Böylelikle 80 milyon dörde bölündü. Çeyrek biletlerin biri İzmir’de satıldı. İzmir’deki biletin Konak, Balçova ve Narlıdere’de satıldığı öğrenildi. 20 milyonun kime çıktığı merakla bekleniyor.

80 Milyonluk Büyük İkramiye Çeyrek Bilete Çıktı

Milli piyango çekilişinde 80 milyonluk büyükikramiye çeyrek bilete çıktı. Çeyrek biletlerden biri İzmir’de satıldı. Bileti satan Vedat Yiğit, Konak, Balçova ve Narlıdere’de ağırlıklı olarak satış yaptığını belirtti. İzmir 20 milyonun kime çıktığını merak ediyor.

Yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyükikramiye, “1358490” numaralı çeyrek bilete isabet etti. Büyük ikramiyeye ait numaraların bulunduğu biletin sevk merkezleri İzmir, Gaziantep, Bursa ve İstanbul olarak açıklandı.

İzmir’deki talihliye bileti satan Vedat Yiğit, basına yaptığı açıklamada, biletinin kendi bayisinden satılmasına çok sevindiğini söyledi.

İZMİR, BALÇOVA VE NARLIDERE

Bileti kime sattığını bilmediğini ancak ağırlık olarak Konak, Balçova ve Narlıdere bölgesinde satış yaptığını aktaran Yiğit, “Buradaki vatandaşlara da satmış olabilirim. Çıkan talihlinin iyi günlerde harcamasını isterim. Parasını güzel değerlendirmesini isterim.” dedi.

Talihliyle karşılaşmak istediğini de dile getiren Yiğit, “Arkadaşlarımdan biri son 1 rakamla kaçırdığını söyledi. Oradan anladım benim bayiden büyük ikramiye satıldığını. Bir numara ile kaçıran da geldi. Mutlu oldum. Senelerdir bu işin peşin koşuyoruz.” diye konuştu. (Ege Haber)

Egede İzmir Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.