REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Arda’dan bisikletli denetim

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Arda’dan bisikletli denetim
Reklam Ver 05444331555
29 Eylül 2020 - 12:07

– Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, evinden belediye binasına ve ilçe içindeki programlarına gitmek için bisiklet kullanıyor. Denetim, ziyaret ve incelemeler için bisikleti tercih eden Başkan Arda, “Yürüyerek ilçemizi gezmem mümkün değil. Makam aracıyla giderken de Gaziemirlilerle sohbet etme şansım olmuyor. Bunun için bisiklet kullanmaya başladım” dedi.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’dan bisikletli denetim

Evinden belediye binasına gitmek için bisiklet kullanan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede bisiklet ile denetime çıktı. Arda’nın ilk durağı Irmak Mahallesi Muhtarlığı oldu. Başkan Arda, Irmak Mahallesi Muhtarı Metin Balcı’dan mahalle sakinlerinin muhtarlığa ilettiği istekleri dinledi.

Başkan Halil Arda, daha sonra belediyenin çalışmalarının vatandaşlara anlatıldığı; onların istek, öneri ve şikâyetlerinin dinlenildiği Çözüm Noktasını ziyaret ederek, belediye personelinden Irmak Mahallesi’nde yaşayanların talepleri hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Halil Arda, Çözüm Noktasından sonra taksi durağını ziyaret etti, taksici esnafıyla sohbet edip onların isteklerini dinledi.

Arda’nın Irmak Mahallesinde ziyaret ettiği son nokta semt pazarı oldu. Vatandaşlarla ve pazar esnafıyla sohbet eden Başkan Halil Arda, pazar yerinde pandemi koşullarına uyulup uyulmadığını denetledi. Başkan Arda, maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda pazar esnafına ve vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Denetim, ziyaret ve incelemeler için bisikleti tercih eden Başkan Arda, “Yürüyerek ilçemizi gezmem mümkün değil. Makam aracıyla giderken de Gaziemirlilerle sohbet etme şansım olmuyor. Bunun için bisiklet kullanmaya başladım. Hareketli yaşam bana da iyi geldi. Beni görüp ‘ben de bisiklet kullanacağım’ diyenler de oluyor. Bunu duymak bile mutluluk veriyor” dedi. (İHA)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]