REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

İzmir’in o ilçesinde üniversiteyi kazanan her öğrenciye bilgisayar hediyesi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İzmir’in o ilçesinde üniversiteyi kazanan her öğrenciye bilgisayar hediyesi
Reklam Ver 05444331555
13 Kasım 2020 - 9:55

İzmir’de Balçova Belediyesi, ilçede üniversiteyi kazanan her öğrenciye bir dizüstü bilgisayar hediye etti.

İzmir’in o ilçesinde üniversiteyi kazanan her öğrenciye bilgisayar hediyesi

Balçova Belediyesi, korona virüsü nedeniyle uzaktan eğitim alan üniversite öğrencilerine bilgisayar alınması için harekete geçti. Bu kapsamda, bu yıl 14.’sü düzenlenen Belediyenin Spor Tesislerindeki “Üniversite Plaket Töreninde” hediyeler öğrencilere teslim edildi. Pandemi önlemlerinin alındığı törende, ilçede üniversiteyi kazanan 580 öğrenciye birer başarı plaketi, bir dizüstü bilgisayar ve Nutuk hediye edildi.

Törene katılan; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel, Kani Beko, Mahir Polat, Murat Bakan, Tacettin Bayır, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, CHP Balçova İlçe Başkanı Binnur Akın, İYİ Parti İlçe Başkanı Hicran Helezür, belediye meclis üyeleri ve önceki dönem Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya da öğrencilere plaketlerini ve hediyelerini verdi.

Törende konuşan Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, belediye olarak yıllardır eğitimde adalet anlayışıyla hareket ettiklerini ifade etti. Çalkaya, “Eğitimde adalet olmazsa hayatın diğer alanlarında da adaleti aramak mümkün olmaz. Babasının parası olan çocuk ile babasının parası olmayan çocuk aynı eğitimi alsın diye okullarımızın her isteğini karşılıyoruz. Eğitimin uzaktan olacağı bu yıl da bilgisayarın ve internete erişimin adalet açısından çok büyük önemi var” dedi.

Törene katılan öğrencilerin ailelerini de kutlayan Başkan Fatma Çalkaya, “Bu zor şartlarda sizleri yetiştiren ailelerinizi kutluyor, hepsine selamlarımı iletiyorum. Bundan sonra da gittiğiniz şehirlerde başınız sıkışırsa Fatma Başkanınız ve Balçova Belediyesi sizlere bir telefon uzaklığında olacak. Yolunuz açık olsun, bu ülkenin sizlere çok ihtiyacı var” diye konuştu.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de eğitimde adaleti sağlamak için yapılan hizmetin tüm ülkeye örnek olmasını diledi. (İHA)

Egede İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]