DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bayraklı’da yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bayraklı’da yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor

İzmir’de Bayraklı Belediyesi, ilçenin ihtiyaç duyulan her mahallesinde yol ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçede bulunan Sakarya Caddesi ve Haşim İşcan bağlantı noktasındaki kaldırımlar yenilenirken, 261 metrelik alanı kapsayan çalışmalar bölge esnafının ve vatandaşların da yüzünü güldürdü.

Bayraklı’da yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor

Bayraklı’da ilçe genelinde başlatılan; yol-kaldırım düzenleme, bakım, onarım ve asfaltlama seferberliği hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de dikkate alarak ilçenin her mahallesini karış karış gezen ekipler, eksikleri yerinde tespit ediyor. Yol, kaldırım ve kavşak yenileme işlemleri önem sırasına göre programlanarak hızla tamamlanıyor. Çalışmalar, ilçe sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

800 metrekarelik kaldırım yenilendi
Son olarak Sakarya Caddesi’nin Haşim İşcan Caddesi’ne bağlandığı noktada 3 metre genişliğinde 261 metre uzunluğunda yaklaşık 800 metrekarelik kaldırımı tamamen yenileyen Bayraklı Belediyesi, vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için ilçe genelinde çalışmalarını da sürdürüyor.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için 24 mahallemizin tamamında yol, kaldırım, asfaltlama ve kavşak yenileme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bayraklı’yı büyük bir şantiye alanına dönüştürdük. Hangi mahallemizin ne eksiği varsa orada oluyoruz ve kalıcı çözümler üreterek vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz” dedi. iha

Egede İzmir Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.