Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tarih Sizi Affetmeyecek!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tarih Sizi Affetmeyecek!
175 views
22 Kasım 2018 - 15:50

Diyarbakır-Bingöl karayolunda teröristlerin yola yerleştirdikleri patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu şehit olan Astsubay Başçavuş Halit Zilani Çelik’in (37) eşi Suna Çelik, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde HDP ile ittifak yolu arayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yöneticileri için sert konuştu.

Tarih Sizi Affetmeyecek!

Bu vatan uğruna eşini şehit veren 2 çocuk annesi Çelik, “Atatürk’ümüzün partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibini lanetliyorum.
Yalnız CHP’ye değil. Çünkü bu partiyi onlar bu hale getirdi. Nasıl görüşürler, nasıl yan yana gelip fotoğraf çektirirler?
Hiç mi kemikleri sızlamaz? Sonra da bunları yapıp şehit cenazelerinde sahte üzüntü yaşarlar. Şehit yakınları da bu yüzden onları cenazeden kovalar.
Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibine bir kez daha sesleniyorum; bu yaptığınız görüşme ile şehitlerimizin kemikleri inanın sızlıyordur. Bu yanlıştan acilen dönün yoksa tarih sizi affetmez, tarih sizi en ağır şekilde yargılar” dedi.

PARTİNİN BAŞINA DA GEÇİRİN

“Çocuklarımın babasını bu kara toprağa gömen hain PKK yandaşı HDP ve onlarla omuz omuza olan CHP ve diğer partilere bizden oy yok” diyen Suna Çelik, “Bunu böyle bilsinler, tek dertleri yıkmak, bozmak. Bir de gidip PKK’nın lideri Apo’nun heykelini dikeceğiz diyen Selahattin Demirtaş’ı da şimdi bırakın diye ortaya çıktılar. Yakında lider CHP’ye eş başkan bile yaparlar” ifadelerini kullandı.

‘NASIL BİR UTANMAZLIK?’

Yine şehit düşen askerlerden Yahya Efiloğlu’nun babası Abdullah Efiloğlu da, hainlerin partisi HDP’den Pervin Buldan’la Kemal Kılıçdaroğlu’nu yan yana görüp ittifak haberlerini okuyunca isyan ettiğini ve hepsini Allah’a havale ettiğini belirtti. Bu görüşmeyi yapanların insan olamayacağını belirten Efiloğlu, “Şehidimizin eşi, onları tarih affetmez demiş. Ben de söyleyeyim, onları Allah bile affetmez. Bu nasıl bir aymazlık, nasıl
bir utanmazlıktır” diye konuştu. (Yeni Asır)

Egede İzmir Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0544 433 1 555 WhatsApp : 0555 898 15 58