REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Hangi Sözü Tutmuş ki?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hangi Sözü Tutmuş ki?
Reklam Ver 05444331555
27 Ocak 2020 - 12:51

CHP’li Başkan Cemil Tugay, Karşıyaka Kulübü’nün isteklerini karşıladığını iddia etti. Fakat SABAH’ın yaptığı araştırma verilen sözlerin tutulmadığını gözler önüne serdi.

Hangi Sözü Tutmuş ki?

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Mavişehir’de Milli Emlak’a devredilen yaklaşık 100 dönümlük spor alanı imarlı arazinin kulübe tahsisini talep eden Karşıyaka yönetimine yüklendi.

Bunun üzerine CHP’li Tugay’a sert çıkan Başkan Büyükkarcı, “Destek vermeyecekseniz bari köstek olmayın” diye konuştu. Büyükkarcı’ya cevap veren Tugay’ın, “Ne istediniz de vermedik” sözleri, tartışmayı daha da alevlendirdi.

SPORU ALET ETMEYİN
Başkan Tugay’ın kendisini siyesete çekmeye çalıştığını ifade eden KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, şöyle konuştu; “Ama unutulmasın ki Karşıyaka Kubülü, siyaset üstüdür. Sorunlar üzerinden siyaset yapılması, siyasi istismarlara kulübün aracı edilmesi bizi en çok rahatsız etmeye devam eden konudur.

Bu çerçevede belediye başkanımız özenli davranmaya devam edecektir. Kulüp yönetimimizin de bazı siyasetçilerin kulüp üzerinden siyasi rant çabasına izin verilmemesine özen göstermesi en öncelikli dileğimizdir.

Yönetim kulüp üzerinden siyasi rant yaptırmamakta kulüp için destek olmaya çalışanlara teşekkür etmektedir. Bu ikisi çok farklıdır. Sn. Cemil Tugay’ın da kaşkol takıp maçlarda tribüne gelmesini bugüne kadar siyasi rant olarak algılamadık.

Kaldı ki KSK için verilen destekler tüm siyasi partilerin konsensüsüyle destek bulmuştur. ‘Ne istediler de vermedik’ konusunda da elimizde uzun bir liste var arzu ederse gönderebilirim.” 31 Mart’ta başkan seçilen Cemil Tugay’ın seçim döneminde bol keseden attığını ortaya çıkardı.

İşte o tutulmayan sözler;
Belediyenin spor tesisleri, kulübün hizmetine verilecekti.
Kulübün maddi ve manevi ihtiyaçları belediye tarafından karşılanacaktı.
Geçen sezon takımın aldığı galibiyetlere prim dağıtacaktı.
4 yılda 4 lig atlatıp takımı Süper Lig’e çıkaracaktı.

Ege’de İzmir Haber – Ege Haber – İzmir

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]