REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Ege'de izmir Haber, Ege Haber, izmir Haberleri, Ege Haberleri, Son Dakika izmir, Torbalı Haberleri, Buca, Bornova, Karşıyaka

Usta Elektrikçi

Usta Elektrikçi
1.465 views Okundu
29 Ekim 2018 - 13:00
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon02165058441
Faksusta Elektrikçi
Web Sitesiustaelektrikci.com
Firma AdresiYavuztürk Mahallesi, İklime Sk. No:3 D:1, 34690
İl / İlçeDiğer İller
SektörlerDiğer

Ev Aletleri Tamiri
Daha çok ev hanımları açısından oldukça tercih edilmekte olan ev aletleri tamiri hizmetlerimizde, alanında deneyimli ve işlerinde başarılı personel kadromuz yer almaktadır. Günlük ev hayatında yaygın olarak kullanılmakta olan mini ev aletleri, çeşitli nedenlerden dolayı arızalanmakta ve de bozulabilmektedir. Söz konusu olan durumlar için sıkça yeni cihaz alınması hem maddi açıdan hem de zaman yetersizliğinden dolayı zorlu uğraş olmaktadır. Bu tür işlemler yerine bozulan aletler, onarılmakta ve arızalanan parçalar orijinal yedek malzemeler ile değiştirilerek cihazların sorunsuz olarak kullanılmasına imkân tanınmaktadır. Bahsi geçen durumlar için sunmuş olduğumuz tamir hizmetlerinde, aynı zamanda üst teknolojik cihazlar kullanılmakta ve kaliteli çözümler sunulmaktadır.
Ev Aletleri Tamiri Hizmetinde Yer Alan Çeşitli Cihazlar
Çeşitli marka ve özelliklerde yer alan cihazlar için sunmuş olduğumuz ev aletleri tamiri hizmetlerinde akla ilk olarak mini tip aletler gelmektedir. Ancak bu durum büyük boyutlu ve önemli cihazlar içinde sağlanabilmektedir. Söz konusu olan hizmetlerimizde yer alan cihaz çeşitlerinin başında ise buzdolapları, çamaşır makineleri, tost makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, televizyonlar, telefonlar ve ütü makineleri yer almaktadır. Farklı nedenlere bağlı olarak bozulabilen cihazlar, doğru onarımlar sayesinde ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getirilmekte ve bu cihazların yenisini almak yerine uygun fiyatlar ile tamir edilmesi sağlanmaktadır. Belirtilen adres bilgileri doğrultusunda cihazların tamir işlemleri yerinde de yapılmaktadır.
Orijinal Parça Kullanılarak Sunulan Ev Aletleri Tamiri Hizmeti
Pek çok farklı avantaj ve kolaylıkların sunulmuş olduğu ev aletleri tamiri hizmetlerimizde, cihazların sorunsuz olarak tamir edilebilmesi için üst teknolojik cihazlara da yer vermekteyiz. Söz konusu olan tamir işlemleri sırasında farklı cihazların belirli parçalarının değiştirilmesi ve de yerine yeni parçaların konulması gerekmektedir. Ancak bu parçaların orijinal olması gerekmekte ve cihazların tekrar eskisi gibi çalışabilmesi bu parçaların orijinal olmasına bağlı olmaktadır. Değiştirilecek olan yedek parçaların orijinal olmasına özen gösteren firmamız, aynı zamanda isteğe bağlı olarak tamir işlemlerini yerinde ya da özel alanlarımızda da sağlamaktadır. Akla gelebilecek olan tüm ev cihazları için sunulan hizmetlerde, aynı zamanda indirimlerde yer almaktadır.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

egedeizmir.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]